Europos filmų konkursas

Europos filmų konkursas I

 

NETIKĖTAS VIZITAS / Unexpected Visit (Danija, 2016), 3 min. 52 s., vaidybinis

Rež. Sophie Amdi Avnsbøl

 

IŠAUGINTAS NAMŲ SĄLYGOMIS / Homegrown (Jungtinė Karalystė, 2017), 9 min. 20 s., animacinis

Rež. Quentin Haberham

 

PASIMATYMAS / Date (Vokietija, 2017), 4 min. 8 s., vaidybinis

Rež. Gertje Graef

 

MILIMETRO TAISYKLĖ / The Regulation of the Millimeter (Italija, 2016), 17 min. 26 s., vaidybinis

Rež. Sara Nitti

 

VYNAS IR KIAUŠINIAI / Wine and Eggs (Turkija, 2016), 4 min. 54 s., vaidybinis

Rež. Sertac Bozkurt

 

KAS YRA KAS MIKOLOGIJOJE / Who’s Who In Mycology (Čekija, 2016), 16 min. 7 s., vaidybinis

Rež. Marie Dvorakova

 

MĖLYNASIS PETERIS / Blue Peter (Kroatija, 2017), 14 min. 28 s., vaidybinis

Rež. Marko Šanti

 

PAPILDOMI AKTORIAI. IŠ ARTI / Extras. Close-up (Baltarusija, 2016), 19 min. 28 s., dokumentinis

Rež. Alexander Zubovlenko

 

Konkurso trukmė: 96 min. 40 s.

 

Europos filmų konkursas II

PRESTONAS / Preston (Prancūzija, 2016), 4 min. 31 s., animacinis

Rež. Gabriel Amar, Louis Doucerain, Joseph Heu, William Marcere, Terence Tieu, Morgane Vaast

 

DEUTERONOMIJA 7:20 / Deuteronomio 7:20 (Ispanija, 2017), 14 min. 52 s., dokumentinis

Rež. Marta Piñeiro

 

MALONIAI LEIDŽIAMAS LAIKAS / Happy Time (Vokietija, 2017), 8 min. 20 s., animacinis

Rež. Stefan Poßner

 

AUKŠČIAU GREIČIAU STIPRIAU / Higer Faster Stronger (Latvija, 2016), 16 min. 49 s., vaidybinis

Rež. Tīna Zariņa

 

SUKNISTI TRIUŠIAI / Fucking Bunnies (Suomija, 2017), 17 min. 2 s., vaidybinis

Rež. Teemu Niukkainen

 

24 KANKINIMŲ DIENOS / 24 days of torture (Jungtinė Karalystė, 2016), 2 min. 7 s., animacinis

Rež. Ines Pagniez, Victoria Jardine, Ines Pagniez

 

KAI ADATĖLĖ PALIEČIA PLOKŠTELĘ / When The Needle Hits The Record (Danija, 2017), 15 min. 50 s., vaidybinis

Rež. Julie Kaja Prezeb

 

ĮPRATIMAS / Habituation (Islandija, 2017), 12 min. 58 s., vaidybinis

Rež. Bergsveinn Jónsson

 

Konkurso trukmė: 94 min. 47 s.

 

Europos filmų konkursas III

SKENERFAS / Scannerf (Šveicarija, 2016), 3 min. 20 s., animacinis

Rež. Tom Wahli, Marion Fredembach

 

BLOGI VEIKSMAI / Evil Deeds (Lenkija, 2016), 24 min., vaidybinis

Rež. Piotr Domalewski

 

MANO AUTOMOBILIS! / My Car! (Slovėnija, 2016), 2 min. 55 s., vaidybinis

Rež. Aljaz Tepina

 

EDENO NAKVYNĖS NAMAI / Hotel Eden (Ispanija, 2016), 14 min., vaidybinis

Rež. Gonzaga Manso

 

8 MINUTĖS / 8 minutes (Gruzija, 2017), 12 min. 40 s., vaidybinis

Rež. Geroge Gogichaishvili

 

MOKYKLOS KIEMO LIŪDESYS / Schoolyard Blues (Švedija, 2017), 16 min. 36 s., vaidybinis

Rež. Maria Eriksson

 

DĖLIONĖ / Puzzle (Prancūzija, 2016), 19 min. 21 s., vaidybinis

Rež. Ollivier Briand

 

69SEC / 69SEC(Belgija, 2016), 1 min. 41 s., animacinis

Rež. Laura Nicolas

 

Konkurso trukmė: 94 min. 23 s.

 

Europos filmų konkursas IV

NETVARKA / Disorder (Lenkija, 2016), 12 min. 14 s., vaidybinis

Rež. Julian Talandziewicz

 

MIKROSKOPIJA / Microscopia (Austrija, 2016), 4 min. 32 s., animacinis

Rež. Nikolaus Jantsch

 

KIRCHENINNERES / Kircheninneres (Lietuva, 2016) 8 min. 43 s., ekspermentinis

Rež. Mindaugas Docaitis

 

FEDRA / Fedra (Belgija, 2017), 13 min. 31 s., vaidybinis

Rež. Malo Bara

 

KLANAS / Clan (Olandija, 2016), 22 min. 53 s., vaidybinis

Rež. Stefanie Kolk

 

PLAUKUOTIEJI PRANCŪZŲ KARIAI / Poilus (Prancūzija, 2016), 4 min. 38 s., animacinis

Rež. Guillaume Auberval, Léa Dozoul, Simon Gomez, Timothé Hek, Hugo Lagrange, Antoine Laroye, David Lashcari

 

ALKIS / The Hunger (Norvegija, 2017), 20 min. 58 s., vaidybinis

Rež. Kenneth Karlstad

 

Konkurso trukmė: 87 min. 31 s.

 

Europos filmų konkursas V

PILNAS / Whole (Jungtinė Karalystė, 2016), 12 min. 19 s., vaidybinis

Rež. Matt Portman

 

ATVYKĘ / Arrived (Belgija, 2017), 16 min., vaidybinis

Rež. Dilgesh Rojbeyani

 

RAŠALAS SUSITINKA SU TUŠTUMA / Ink Meets Blank (Lenkija, 2016), 5 min. 11 s., animacinis

Rež. Michal Orzechowski

 

NEBIJOK / Havenofear (Slovakija, 2017), 13 min. 38 s., vaidybinis

Rež. Jakub Gajdoš

 

VARDOGERIS / Vardoger (Prancūzija, 2016), 14 min. 20 s., vaidybinis

Rež. Ludovic De Gaillande

 

GALINĖJE SĖDYNĖJE / In The Back Seat (Portugalija), 6 min. 8 s., ekspermentinis

Rež. Diego Ramalho

 

BARAKA / Baraka (Ispanija, 2016 ), 22 min. 6 s., vaidybinis

Rež. Néstor Ruiz Medina

 

 

Konkurso trukmė: 89 min. 42 s.

 

Europos filmų konkursas VI

GRIAUSMINGAS BUUM / Big Booom (Rusija, 2016), 4 min. 12 s., animacinis

Rež. Marat Narimanov

 

AURORA / Aurora (Vokietija, 2017), 24 min. 15 s., vaidybinis

Rež. Maximilian Plettau

 

UŽDARYTAS / Closed (Šveicarija, 2016), 3 min. 45 s., animacinis

Rež. Anthony Rodriguez, Céline Nuara, Igor Neiman

 

KULTŪROS KULTIVATORIUS / The Culture Cultivator (Lenkija, 2016), 17 min. 56 s., dokumentinis

Rež. Anna Urbanczyk

 

PUIKU / Fine (Bosnija ir Hercegovina, 2016 ), 15 min., vaidybinis

Rež. Marta Hernaiz

 

KARTĄ GYVENO DVI BALERINOS / Once Upon a Time There Were Two Balerinas (Vengrija, 2016), 25 min., dokumentinis

Rež. Linda Dombrovszky

 

Konkurso trukmė: 90 min. 8 s.

 

Europos filmų konkursas VII

ARDEA / Ardea (Ukraina, 2016), 10 min. 43 s., vaidybinis

Rež. Mariia Ponomarova

 

PIEŠTUKAS / The Pencil (Šveicarija, 2017), 30 s., vaidybinis

Rež. Basile Vuillemin

 

VAIKAS AMŽINAI / Eternally Child (Kosovas, 2017), 12 min. 15 s., vaidybinis

Rež. Lorena Sopi

 

MERGAITĖ / The Girl (Bulgarija, 2017), 10 min. 29 s., vaidybinis

Rež. Petar Minov

 

JAUNA ŽUVIS / Young Fish (Graikija, 2016), 19 min., vaidybinis

Rež. Chrisanthos Margonis

 

ATMINK, IŠ MOLIO ESI / Remember, thou art clay (Jungtinė Karalystė, Lietuva, 2016), 8 min. 35 s., dokumentinis

Rež. Elvina Nevardauskaite, David Heinemann

 

ORCHIDĖJA / The Orchid (Ispanija, 2016), 3 min., vaidybinis

Rež. Ferran Navarro-Beltrán

 

KITOKIA BAVARIJA / Different Bayern (Vokietija, 2017), 25 min., vaidybinis

Rež. Marvin Rössler

 

Konkurso trukmė: 89 min. 32 s.

 

Europos filmų konkursas VIII

VAISIŲ SALOTOS / Fruit Salad (Vokietija, 2017), 2 min. 39 s., vaidybinis

Rež. Reihaneh Youzbashi Dizaji

 

MEILĖ / Love (Serbija, 2017), 13 min. 12 s., vaidybinis

Rež. Ognjen Petkovic

 

KAIP PAUKŠTELIS AŠ... / As a Little Bird I... (Estija, 2016), 7 min. 25 s., animacinis

Rež. Yyhely Hälvin

 

TAIGA / Taiga (Rusija, 2016), 18 min. 15 s., vaidybinis

Rež. Sergey Borovkov

 

SPALVINGUMAS / Iridescence (Liuksemburgas, 2017), 5 min. 30 s., dokumentinis

Rež. Eileen Byrne

 

URAŠIMA TARAS / Urashima Taro (Prancūzija, 2017), 13 min. 48 s., animacinis

Rež. Pauline Defachelles

 

GAMTA: VISOS TEISĖS SAUGOMOS / Nature: All Rights Reserved (Olandija, 2016), 21 min. 55 s., dokumentinis

Rež. Sebastian Mulder

 

KITAIS METAIS (Turkija, 2017), 6 min. 57 s., vaidybinis

Rež. Hasan Gündüz

 

Konkurso trukmė: 95 min. 27 s.


 

Lietuviškų filmų konkursas

TULPIŲ NĖRA / There Are No Tulips (Lietuva, 2017), 20 min., vaidybinis

Rež. Ieva Šakalytė

 

SUGRĮŽIMAS / The Return (Lietuva, 2015), 28 min., vaidybinis

Rež. Domas Vilčinskas

 

ŠAKNYS KARČIOS / The Roots Are Bitter (Lietuva, 2016), 17 min., vaidybinis

Rež. Domas Petronis

 

SIGIS / Sigis (Lietuva, 2017), 20 min., vaidybinis

Rež. Tomas Gvozdas

 

HOLIVUDAS PASIŪLĖ PER MAŽAI / Too Good For Hollywood (Lietuva, 2017), 26 min., Dokumentinis

Rež. Rimantas Oičenka

 

Konkurso trukmė: 111 min.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd